איך להפוך לעובדים מרוצים - נטע - המרכז לפיתוח קריירה

יש אנשים שההכרה הזו נוחתת עליהם כרעם ביום בהיר ויש כאלו שהיא מחלחלת בהם לאט לאט. לא משנה באיזו צורה היא הגיעה, כשהידיעה, שאתם זקוקים לשינוי במקום העבודה, מגיעה, קשה להתעלם ממנה.
זה יכול לקרות בגלל שנות ותק ונסיון בתפקיד שהופכים אותו לפחות מעניין, נסיבות החיים שמשתנות והעבודה כבר אינה משתלבת בהם באופן הרמוני, או אפילו שינוי בקולגות שמשפיע על אווירת העבודה. כל אלו יכולים להוות זרז לרצון להחליף תחום עיסוק או מעסיק. אך בין הרצון ובין הביצוע פעורה תהום של חששות ואי וודאות. בנקודה זו בדיוק נכנסת לתמונה עמותת נטע, המסייעת לנשים להגדיר לעצמן את הקריירה העתידית שלהן ואת הצעדים אותם יש לעשות על מנת להגיע אליה.

בקורס מיוחד בשיתוף עם יד2 דרושים, יוכלו 15 נשים לבנות לעצמן תוכנית קריירה, להכיר בנקודות העוצמה המקצועיות והאישיות שלהן ולבחון את דרכי הפעולה העומדות לרשותן לצורך השגת המטרות שלהן.

על מנת שכל המשתתפות יוכלו לממש את מלוא הפוטנציאל הגלום בהן, מורכב הקורס משישה מפגשים קבוצתיים ושני מפגשים אישיים, האחד עם פסיכולוגית תעסוקתית והשני עם יועצת השמה מטעם יד2 דרושים.

לפרטים נוספים והרשמה לקורס הקרוב
netta@www.go-projects.co.il   09-9587534

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצינו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינכם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנא צרו איתנו קשר.

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.