באמצע הדרך - נטע - המרכז לפיתוח קריירה

ומה אם בוקר אחד תתעוררי ותגלי שהחלומות שלך הוגשמו והתשוקה שהניעה את ההסתערות עליהם התפוגגה? זה יכול לקרות בכל גיל.

תוחלת החיים עולה, ויש לנו אפשרות ליהנות משנים ארוכות של עשיה, למידה והתפתחות.

בכל גיל נוכל לעצור, לחשב את המסלולים מחדש ולבחור את השביל המסעיר ביותר עבורנו שבו ניתן לצעוד.

אנו חיות בעולם רב גוני, תמו הימים של חלום אחד בלבד שמלווה אותנו לאורך החיים. אנשי העולם החדש נהנים ממגוון עצום של תחומים מתפתחים, חופש בלתי נתפש ללמוד, כלים זמינים ללמידה וחקירה של עולמות חדשים.  אין צורך להתחייב לתחום אחד, לחלום אחד, לקריירה אחת. אפשר לדלג בין תחומים, אפשר לשלב בין תחומים.

רבות מדובר על השינוי הדרמטי שחל בעולם העבודה בשנים האחרונות, מצד אחד תפקידים נעלמים ומתייתרים ומן הצד השני תפקידים חדשים ומלהיבים צצים חדשות לבקרים, עולם העבודה משתנה לנגד עינינו. סביבות העבודה מגוונות- מרחבי עבודה משותפים, עבודה מהבית, עבודה בשעות גמישות, ועוד. הגיוון מאפשר לנו לעסוק בתחומים שונים בלי שדבר אחד ישפיע על השני. עולם העבודה המשתנה פותח בפנינו חלון אדיר של הזדמנויות ואפשרויות ולנו נותר להסתער עליו.

כן, אבל. תמיד יש איזה ‘כן, אבל’- מה נעשה עם השפע הזה? איך נבחר בין כל האפשרויות? איך נבחר כשלפעמים העיסוק המקורי בו בחרנו ואתו צעדנו מיסך את הרצונות והתשוקות האחרים שלנו? ובכן, פה טמון היופי. התשובה ל”כן אבל’ תמצא לאחר תהליך חקירה פנימי מרתק. תהליך שבמהלכו נלקט את הכישורים שלנו, את היכולות, את הערכים המקצועיים, את הניסיון שצברנו ואת הידע האדיר ששאבנו לאורך החיים במגוון של תחומים. נזקק מתוך כל אלו את הפרטים שנרצה להמשיך ולצעוד איתם, נבין יחד לאן הם יכולים לקחת אותנו, איפה וכיצד הם ישמשו אותנו בעולם העבודה. במסגרת התהליך נאתר את החסמים שלנו ונלמד לעבוד איתם.

אחרי שנים בעולם העבודה, ארגז הכלים שלנו  מכיל את כל מה שצריך כדי להשתמש בו בהמשך הדרך.

מוזמנת אלינו ליעוץ תעסוקתי לקראת יציאה לדרך חדשה.

השביל הזה מתחיל כאן.

טל’ ליצירת קשר: 03-9400444 או באימייל – netta@netta.org.il

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצינו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינכם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנא צרו איתנו קשר.

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.