בתקשורת - כתבו עלינו

נטע > בתקשורת > כתבו עלינו
English Spanish Arabic

כתבו עלינו

בוגרת קורס “שכירה ועצמאית” מספרת…

כך הפכתי את שעות הפנאי שלי להכנסה נוספת!

האם נכון לומר שלדור הצעיר אין סבלנות?

יוסי שנל החל לעבוד בבנק לאומי לפני כשהיה בן 16. כעת, בגיל 67, פרש לפנסיה. כיצד הצליח לשרוד כל כך הרבה שנים באותו מקום עבודה ומדוע כבר כמעט שאין עובדים כאלו בשוק התעסוקה? צפו בדיון באולפן ynet

איך מוצאים מקצוע חדש אחרי גיל 40?

רוב האנשים שבחרו מקצוע, בדרך כלל לא יעזבו אותו לאחר גיל 40, אבל יש נשים שעשו בדיוק את זה. בין אם בגלל המציאות שנכפתה עליהן ובין אם בגלל הרצון לשנות. איך מוצאים את התעוזה?

שכירים ביום, עצמאים בלילה: הישראלים שעובדים ללא הפסקה

יוקר המחיה והחיפוש אחרי מקורות הכנסה נוספים מוביל לעתים לפיתוח תחביבים לעסק עצמאי צדדי, במקביל לעבודה השכירה ■ כמה מכם באמת חשבו על האופציה הזו, ומה צריך לבדוק לפני שמפתחים עוד קריירה כעצמאים? כתבה בעיתון גלובס מאת דפנה ברמלי-גולן (30/06/2014)

האם כדאי למעסיקים להפחית את שעות העבודה?

ארגונים רבים מבינים כי מתן אפשרות לעובדים להקדיש זמן רב יותר למשפחתם עשוי להגביר את התפוקה. האם ישקף בעתיד שוק העבודה תובנה זו?

עצמאיות בשטח, בקושי

לנשים יש הרבה יותר חסמים בדרך לבעלות על העסק. נטלי גרויסמן בדקה מה עוצר אותן בעולם היזמות, ומה אפשר לעשות בנידון.

האם יש דבר כזה “המקצוע המושלם”?

קיימים גורמים רבים המשפיעים על מידת שביעות הרצון של עובד ממקום עבודתו ומתפקידו. אמנם, ההתפתחות המקצועית של רבים מאיתנו אינה מתרחשת על פי מסלול ידוע מראש, ורבים מאיתנו "מתגלגלים מעבודה לעבודה", אולם אין בזה כדי להיכשל בבחירת התפקיד ומקום העבודה שלנו. קיימות פעולות רבות שכל עובד יכול לעשות כדי לצאת מהסטטיסטיקה העגומה ולהתחיל לעלות על המסלול הנכון.

גם שכירה גם עצמאית – בואי לקבל השראה מנשים שעשו את זה

לא תמיד צריך לטרוף את הקלפים לפני שיוצאים לדרך חדשה. ישנן לא מעט נשים המנהלות עסק פרטי, במקביל לעבודתן כשכירות: אשת מחשבים המעבירה סדנאות יצירה ומפיקה בעלת קונדיטוריה - בואו לקבל השראה מנשים שנהנות מכל העולמות