ייעוץ אישי - נטע - המרכז לפיתוח קריירה


ייעוץ תעסוקתי

הייעוץ התעסוקתי בנטע נועד לסייע לך להכיר ולממש את הפוטנציאל האישי והייחודי שלך בעולם התעסוקה. תהליך הייעוץ מאפשר היכרות מעמיקה עם מגוון גורמים המרכיבים את זהותך התעסוקתית כגון: כישורים ויכולות, תחומי עניין ונטיות מקצועיות, מאפיינים אישיים, מגבלות וחסמים, ערכים ושאיפות. התהליך משלב חקירה משותפת של תחומי לימוד ותעסוקה, מסייע ברכישת כלים לקבלת החלטות ומוביל לבניית תכנית פעולה מעשית למימושן.
 


כתיבת קורות חיים

מסמך אחד, המשמש כדף מסרים שיווקי של המועמדת.
מסמך אחד שמרכז בתוכו את כל המידע שחשוב לדעת לגביך בדרך לתפקיד הבא.
מסמך שכל מילה בו מהותית וחשובה, מסמך שצריך לדעת כיצד לנסח ובאיזה אופן להגיש אותו.
בעבודה משותפת ננסח יחד את המסמך החשוב הזה, המסמך שייצג אותך מול המעסיקים.

פגישה ממוקדת בת שעה בעלות של 250 ש"ח 

 


הכנה לראיון עבודה

מהו ראיון עבודה? שעה של עולם ומלואו. בזמן קצוב, את צריכה להביא אל החדר את המיטב שלך, להבהיר מהו הערך המוסף שלך, מהם היתרונות והחוזקות שלך; את צריכה להיות ממוקדת, כנה ופתוחה. את צריכה להכיר את כללי ה"עשי ואל תעשי", אבל החשוב ביותר - את צריכה לדעת מי את, מה את אוהבת ואיפה את רוצה להיות. נבחן יחד את ההיסטוריה המקצועית שלך, נכיר את מעלותיך וחולשותיך וניצור יחד תמונת ראיון ברורה וייחודית לך.

חבילה בת שעתיים בעלות של 450 ש"ח (ניתן לפצל לשתי פגישות)

 


חיפוש עבודה

עולם העבודה משתנה תדיר וכלים לחיפוש עבודה משתנים בהתאם. בפגישה ממוקדת, נעבור יחד על דרכי החיפוש הרלוונטיות לתפקיד המבוקש, נמצא את המסלולים הרלוונטיים ביותר ונבנה תוכנית חיפוש עבודה מסודרת ויעילה - תוכנית עבודה שתקדם אותך לתפקיד הבא.

פגישה ממוקדת בת שעה בעלות של 250 ש"ח 

 לקביעת פגישת יעוץ או לפרטים נוספים, השאירי פרטים ואנו נחזור אלייך  x
  סייען נגישות
  הגדלת גופן
  הקטנת גופן
  גופן קריא
  גווני אפור
  גווני מונוכרום
  איפוס צבעים
  הקטנת תצוגה
  הגדלת תצוגה
  איפוס תצוגה

  אתר מונגש

  אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

  סייגי נגישות

  למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

  רכיב נגישות

  באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.