לא גומרות ת'חופש - נטע - המרכז לפיתוח קריירה

בצד רשימת ההוצאות האסטרונומית המתלווה אליה, חופשת הקיץ תמיד מהווה חלון הזדמנויות מצוין ל”פאוזה” ומקור
השראה לחשיבה מחדש
▪ זה הזמן לאתחל מערכות ולעבוד על הרפתקה קטנה של הגשמה עצמית
(ואם אפשר גם לעשות מזה כסף – אשרינו) ▪  מפרגנות 🙂


חופשת הקיץ כבר כאן, ובמהלך החודשיים הקרובים אנו עומדות להישאב אל תוך מערבולת מסחררת של הוצאות.
מוכות חרדת קיץ”, גם אנחנו כמו רבות כמותנו, כנראה נשקיע, או שמא כבר השקענו, את מיטב משאבינו והוננו בפתרונות לוקסוס לילדים נעדרי מסגרת ובהכנות לקראת שנת הלימודים, הבאה עלינו לטובה. אז רשמנו אותם לשני מחזורים של קייטנות (ואם אפשר, אז שלושה), למחנה קיץ בצופים, ואולי גם לסאמר סקול ולקאנטרי קלאב השכונתי. בין לבין  נבקר איתם בבאולינג, ניסע איתם לפארק מים, נרכוש עבורם כרטיסים ללהיטים התורנים של דיסני וכנראה שנפרנס בכבוד גם
כמה רשתות של מזון מהיר.

מה שבטוח הוא שלא נסגור את הקיץ לפני שנקנה את ספרי הלימוד והציוד לשנת הלימודים הבאה, נרענן להם את המלתחה בכמה פריטים מקולקציית חזרה לביהס, וניכנס לאשליה שאוטוטו זה מאחורינו.

 

אמהות בחופש הגדול

רגע,  אתנחתא מתודית

 

אולם דווקא בימים האלה, בהם אנו עובדות במלוא המרץ כדי למלא את הוואקום התעסוקתי של ילדים שמסתובבים חופשי, נפתח לנו חלון הזדמנויות לאתנחתא מתודית. כן. למרות הכול, יש משהו בחופשת יוליאוגוסט, שמעורר בנו את ההשראה לחשיבה מחדש ואת הצורך לקחת איזו הפסקה, לאתחל מערכות, להעלות שאלות, להתלבט ולהעז לחשוב מעט אחרת על החיים המקצועיים שבחרנו לעצמנו.

משהו בוער בנו. מדגדג לנו בבטן להגשים חלום והיום כשהזוגיות שלנו עם הקריירה תופסת מקום לא פחות מרכזי מהזוגיות שלנו בבית, אין שום סיבה בעולם שנתפשר על פחות מ”אהבה”.
אז אפשר לעצור לרגע, ולהחליט שזה הזמן להרפתקה קטנה של הגשמה עצמית,  ולצאת לדרך.


איך תעשו זאת?

  • התכווננו – אם החלטתן שזה הזמן להגשים חלום מקצועי, ואינכן יודעות כיצד לעשות זאת, היעזרו באנשי מקצוע. לכו למפגשים אישיים עם יועצי קריירה, השתתפו בסדנאות קבוצתיות שיכוונו אתכן ויעזרו לכן להתקדם.
  • תכננו צעדים – בצעו הערכה כלכלית ליוזמה שלכן, בררו היטב האם נדרשת השקעה כספית גבוהה, חופשה ממושכת ממקום העבודה, וחפשו פתרונות מתאימים.
  • התקדמו – במידת הצורך, הירשמו לקורסים מקצועיים לרכישת הכשרה בתחום, בדקו את האופציות המקצועיות העומדות לרשותכן, צרו קשר עם קולגות וייצרו רשת חברתית-מקצועית.
  • שתפו – כדאי מאוד לשתף בהחלטה את קרוביכן, קבלו מהם רעיונות, הצעות לקשרים ולא פחות חשוב – תמיכה.
  • פרגנו – תנו לעצמכן קרדיט. קבלו תסכולים וההתלבטויות כחלק טבעי בתהליך ואל תתייאשו.
x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצינו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינכם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנא צרו איתנו קשר.

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.