נשים מספרות - נטע - המרכז לפיתוח קריירה

נשים מספרות

משתתפות הסדנא "לבחור מחדש"


לנשות נטע המדהימות יעל יסמין רבקה דבי נטע ולמנחות שלנו אורלי ושירי. תודה רבה על האיכפתיות והרצינות שהשקעתן בקורס, דרך מצוינת לקבל יותר כלים להכרות עם היכולות והמיומנויות של כל אחת ואחת מאיתנו. תודה גם על הפינוק שבהפסקות הטעימות בריאות ומגוונות שמכל הלב קיבלנו! תודה על שגרמתן לנו לפעול לטובת עתידנו משתתפות הסדנא "לבחור מחדש"

המלצה מצחי פישביין ז”ל, מנכ”ל אופיס דיפו


ברצוני להודות לצוות נטע ולמנחה על התכנית "מיומנויות ניהול למנהלות", שבה השתתפו עשר מנהלות אופיס דיפו. התכנית הועברה בצורה מקצועית ומעניינת וזכתה להערכתן של כל המשתתפות. התכנית תרמה למנהלות ידע ומיומנויות ניהול, אותן הן מיישמות בעבודתן. כמנכ"ל אני מרגיש שנתתי למנהלות הזדמנות נדירה של לימוד, העשרה והנאה. אני שמח על שיתוף הפעולה עם עמותת נטע ומצפה לפתיחת התכנית הבאה בקרוב. בברכה, צחי פישביין

ענת – בוגרת קורס גיבוש הזהות התעסוקתית


קודם כל, מאד נהניתי מהמפגשים ומהקבוצה. אהבתי את הפעילויות בסדנה, והרגשתי שאני תורמת ונתרמת.

הדבר המשמעותי שקיבלתי בקורס: פרופורציות. שיש לנו עוד 30 שנות עבודה ולכן לא סביר לסבול אותן בגלל השקעה שכבר עשינו. פרופורציות למול הקשיים האחרים של החברות בקבוצה, והמון תמיכה והעצמה נשית מהחברות המקסימות בקבוצה. היה שווה ולו רק בשל הנשים שהכרתי והתחושה הטובה, ועוד לפני התכנים. וכן קיבלתי דרך לארגן את המחשבות שלי בנושא.

כיצד הקורס תרם לי לקריירה? הקורס התחיל להניע אצלי את התהליך, שטרם הושלם, של שינוי בכיוון הקריירה. של זיהוי צרכים ורצונות ולגיטימציה לחפש עיסוק שיענה עליהם.

בוגרת יצירתיות וחדשנות


סדנא מרתקת ומגרה את הדמיון. מעניין לדעת שיש שיטות לפיתוח החשיבה.

המפגש עם הנושא ועם המשתתפות האחרות היה מפרה. חבל כ"כ שהיו רק שני מפגשים. מומלץ להוסיף סדנת המשך!

בוגרות עשית ולא סיפרת-כאילו לא עשית! פוליטיקה,נראות והשפעה – כלים להתקדמות בארגון


מאוד נהניתי מהסדנה. ממליצה בחום להמשיך לקיים אותה ואפילו להרחיב. החלק של אסטרטגיות הקריירה היה מעניין ומלמד מאוד. באתי חסרת חוליות ובמהלך השבוע התחלתי לבנות מחדש את עמוד השידרה שלי. הקורס היה מעניין ונתן לי כלים מעשיים, מבחינה מקצועית ובינאישית. בקיצור פתח לי דלתות שהיו סגורות. קיבלתי את הכלים והמודעות - now it's up to me

בוגרת חזרה למעגל העבודה


איך הצלחתי לעשות הסבה מקצועית ולחזור למעגל העבודה בעזרת הסדנה בנטע: ניסיתי הרבה זמן לעשות הסבה מקצועית. בראש כבר לגמרי לא הייתי בעבודה הנוכחית שלי ובטח שלא בתחום. סלדתי ממנו, הרגשתי אפילו אשמה שאני עובדת שם בניגוד לערכים שלי ולאני מאמין שלי (לא להיבהל, עבדתי בעבודה כשרה וחוקית לחלוטין). החלטתי שאני עוזבת. בעבודה הנוכחית מימנו לי "קואצ'ינג" כדי לראות אם אני באמת רוצה לעזוב. הקואצ'רית היתה מקסימה וקצת עזרה לי להבין את מה שכבר ידעתי – שם אני לא רוצה להישאר! אבל לאן אני רוצה ללכת ואיך לעשות זאת נכון, לזה לא הצלחתי להגיע עם עצמי... ואז... ילדתי. חשבתי שבטח אחרי חופשת לידה ארוכה בבית יבואו לי רעיונות (את הכיוון ידעתי בגדול) ויהיו לי כוחות ואנרגיות מחודשים. אבל... אחרי חצי שנה בבית עם תאומים (!) פתאום כבר לא יכולתי לדבר יותר על קקי ופיפי, מוצצים וחיתולים! ביום אחד נשברתי וזהו. חזרתי לעבודה הישנה והקבועה (והלא טובה...) אחרי כמה חודשים התפטרתי. סופית. התחלתי לחפש עבודה אחרת. היה מיתון. לא היו לי מספיק כלים לחיפוש נכון וטוב. לא הייתי מספיק בטוחה בעצמי: מי אני, מה אני רוצה באמת ואיך להגיע לשם. לכן קיבלתי מעט מאוד הצעות. הן היו ממש מגוחכות, אפילו קצת מעליבות. הרגשתי פתאום כמו נערה אחרי צבא שיוצאת לחפש עבודה בפעם הראשונה, לא כמו אישה בת כמעט 40 עם תואר שני וקילומטרז' של 12 שנים, ביניהם בניהול. ואז קראתי על הפרוייקט של נטע : "חזרה למעגל העבודה". זה היה נשמע טוב מכדי להיות נכון. 12 מפגשים עם פסיכולוגית תעסוקתית ויועצת השמה, ליווי אישי, אפשרות לסדנאות נוספות לבחירתי, והכל במחיר ממש ממש טוב. בתור אחת שמורגלת בסדנאות קבוצתיות ומאמינה גדולה בהן מיד נרשמתי (ואפילו הצלחתי "לגרור" חברה). התהליך שעברתי בסדנה היה מאוד נכון ומוצלח עבורי. ראשית, זכיתי להכרות מחודשת עם עצמי: בעזרת תרגילים יצירתיים ודינמיקה קבוצתית הבנתי לעומק מהן הנטיות שלי, מהן החוזקות והחולשות שלי, מהם הצרכים שלי, הרצונות, השאיפות והחלומות שלי. בהמשך עשיתי עבודה מעשית על התחום בו רציתי למצוא עבודה: מיפוי של המקצועות הרלוונטיים עבורי. מהלך זה עזר לי למקד ולחדד את החיפוש שלי. לבסוף למדתי (לראשונה בחיי הלא קצרים והדי מלומדים!) איך באמת לכתוב קורות חיים ואיך להתכונן לראיונות עבודה ומרכזי הערכה. במקביל לסדנה הייתי בכמה ראיונות עבודה ומרכזי הערכה והפעם הרגשתי שהגעתי מוכנה. הגעתי אחרת מבעבר. והקבוצה? – הקבוצה עזרה והידהדה, הזדהתה ושיקפה לאורך כל הדרך. הצוות המקצועי של הפרויקט השכיל לייצר קבוצה הטרוגנית ואיכותית וכיאה לקבוצת נשים שכזו – נוצרה שפה תומכת ומחזקת שאיפשרה למידה ונגיעה במקומות הכי אמיתיים ורגישים. בפגישה האחרונה של הסדנה הגעתי ובפי הבשורה – התקבלתי לעבודה! אחרי תהליך די ארוך ומייגע שכלל מרכז הערכה, ראיון, שיחה עם ממליצים ומתיחת זמן – הודיעו לי שהתקבלתי. התקבלתי לעבודה שרציתי!

דנה – בוגרת קורס גיבוש הזהות התעסוקתית


נהניתי מאוד מהקורס. מהמפגש עם הנשים הנוספות ועם המנחות. מאוד מקצועי ובהחלט נותן הכוונה למי שצריך. המפגשים האישיים היו מצויינים ועזרו לי מאוד. תודה רבה וממליצה לכל אחת שקצת "אבודה" .

בוגרת פרוייקט חזרה למעגל העבודה


שילבתי מפגשים עם שתי היועצות ובכך נהניתי מנקודות מבט שונות. המיקוד האישי, תשומת הלב והאכפתיות נתנו המון. נושאים רבים התחדדו אצלי: הכוונה אישית לכיוון עצמאי , חיזוק ה – יש, הגדרת רצונות, מיקוד מה חשוב לי בעבודה. נכנסתי אדם אחד ויצאתי אדם אחר מעבר מחלום למציאות אפשרות להתעמת עם חסמים, להתחזק. התחייבות לעצמי ולקריירה שלי. נטע - אחד מהדברים הטובים שעשיתי לעצמי - מתנה נפלאה! תודה!!! אני מודה לכולכן! במיוחד למיכל וטלי. אני מרגישה שאני יוצאת בן-אדם שונה!!! נהניתי ולמדתי ואשמח להמשך ולהגיע אליכם לסדנאות. אני מאוד מרוצה וממליצה גם לחברות!

המלצה מיהודית נתנזון


יעל שלום, בסיום התוכנית אני רוצה לשתף אותך ולומר שהופתעתי כמה הרבה ניתן ללמוד בכל כך מעט זמן הוא כלי חיוני ללמידה. הקורס היה מעודכן ורגיש לצורכינו. והיום יותר מתמיד ברור שמו ושימוש בעיקר בסביבה תעסוקתית משתנה ואי ודאית. בהזדמנות זו אני מודה לך ולצוות על האיכות הגבוהה והנתינה הבולטת. יהודית נתנזון, סוציולוגית ארגונית.

תמר – בוגרת קורס גיבוש הזהות התעסוקתית


לנטע הגעתי עם ידיעה לגבי עצמי: במה אני לא רוצה לעסוק יותר ומה גורם לי אושר. מפה התפתח תהליך מאוד מעניין, במהלכו יצרתי לי ע"פ שלבי הקורס את ההגדרות לנטיות והערכים שלי. הגעתי לפה ממקום מאוד חושש וחסר בטחון, ואני יוצאת עם המון כוחות להתחיל עסק עצמאי שעוסק ביצירה והדרכה; שני דברים שמאוד חזקים אצלי. הדיאלוג עם המנחות והביקורת הנבונה מבנות הקורס שהגיעו כל אחת מרקע מקצועי שונה מאוד, עזרו להבין שאני לא לבד בתהליך הזה של גיבוש הזהות.

בוגרת קורס גיבוש הזהות התעסוקתית


הקורס קודם כל אפשר לי מפגש עם בחורות אינטליגנטיות נוספות, שחוות את אותם הקשיים בניהול הקריירה שלהן או בניהול שינוי הקריירה. ברמה האישית הקורס חידד לי את הקשיים והחסמים ש"ניהלו" לי את הקריירה עד כה. הקורס הועבר ברמה מקצועית מאוד וכן הפגישות האישיות היו מקצועיות, ענייניות וממוקדות. נוכחתי לדעת עד כמה כוח יש לקבוצה של נשים. כמה העצמה, תמורה ואוזן קשבת. נהניתי מהכלים הפרקטיים שתרמו להבין מה אני ומה אני לא בכובע התעסוקתי.

בוגרת סדנת ניהול זמן


הסדנה הועברה בצורה ברורה, באווירה נעימה, מאוד מעניינת ומהנה. המרצה פשוט הייתה מקסימה והעבירה את הנושא באופן ענייני ומאורגן. ידע עם חוויה יחד! נהנתי מאוד! ישר כוח! תודה!
x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.