עובדים מהבית? 10 כללים שכדאי לזכור - נטע - המרכז לפיתוח קריירה

כתבה מאת אסף גולן, פורסם ב: 15.03.2020 בעיתון ישראל היום.

אז ישבתם ליד אדם שנדבק בקורונה וכעת אתם צריכים לעבוד מהבית, או שביטלו את הלימודים בבתי הספר. במבט ראשון נראה שמדובר בקלי קלות, אלא שהאמת היא שזו לא משימה פשוטה כפי שזה נראה – עם הילדים שמתרוצצים, הסחות הדעת והמקרר שזמין כל הזמן. ומצד שני – הבוס דורש תוצאות.

במילים אחרות, עבודה מהבית  מהווה אתגר לא פשוט, אך יש בה גם פוטנציאל אדיר ללמידה, התפתחות וניצול יעיל של הזמן. הזמן שנחסך על נסיעות לכל כיוון, על פקקים, על שיחות חולין במשרד, מתפנה ומאפשר לנו לנצל את התקופה הזו לקידום הקריירה, להעמקת הידע המקצועי, לחידוד וחיזוק מערכות יחסים עם קולגות ומנהלים. כדי להבין מה לעשות ומה לא לעשות בתחום העבודה מהבית שוחחנו עם מאיה רענן, מנהלת תוכן ומומחית לתעסוקה בנטע – המרכז לפיתוח קריירה. מאיה סדרה לנו מספר עצות עשה ואל תעשה בבית, ואנו מביאים אותן כאן:

לכתבה המלאה בישראל היום >

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצינו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינכם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנא צרו איתנו קשר.

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.