על נטע - נטע - המרכז לפיתוח קריירה

על נטע


נטע – המרכז לפיתוח קריירה, הנו ארגון ללא מטרת רווח, הפועל במגזר הפרטי והציבורי במטרה:

– לסייע לנשים לממש את שאיפותיהן המקצועיות, להתקדם ולהצליח בעולם העבודה
– ליצור תרבות ניהול המקדמת הוגנות מגדרית

העמותה הוקמה בשנת 2006, ומנוהלת על ידי ד”ר יעל יצחקי, בעלת תואר שני בפסיכולוגיה חברתית וד”ר לניהול.

נטע פועלת בשש דרכים מרכזיות:

1. הרצאות, קורסים וסדנאות בארגונים – נטע עובדת עם ארגונים במגזר העסקי והציבורי, מתוך כוונה לטפח תרבות ארגונית, המאפשרת לכל העובדים לממש את הפוטנציאל המקצועי שלהם, תוך התייחסות מגדרית לצרכים ייחודיים של העובדים והעובדות בתקופות שונות בחייהם. התייחסות זו תמתן את תחלופת העובדים ותעלה את התפוקה ובכך העובדים והארגון יצאו נשכרים.

2. יעוץ ע”י פסיכולוגיות תעסוקתיות מומחיות הנועד לסייע לנשים להכיר ולממש את הפוטנציאל האישי והייחודי שלהן בעולם העבודה. תהליך הייעוץ מאפשר היכרות מעמיקה עם מגוון גורמים המרכיבים את הזהות התעסוקתית, כגון: כישורים ויכולות, תחומי עניין ונטיות מקצועיות, מאפיינים אישיים, מגבלות וחסמים, ערכים ושאיפותהתהליך משלב חקירה משותפת של תחומי לימוד ותעסוקה, מסייע ברכישת כלים לקבלת החלטות ומוביל לבניית תכנית פעולה מעשית למימושן.

3. קורסים וסדנאות לנשים במרכז נטע – הקורסים והסדנאות בנטע מקנים לנשים ידע, כלים ומיומנויות להצלחה בקריירה. הנושאים המועברים הם: הכוון תעסוקתי, פיתוח קריירה, ניהול משא ומתן, פוליטיקה ארגונית וסגנונות תקשורת, איזון בין קריירה לבין שאר תחומי החיים, הצגה עצמית, פרואקטיביות ועוד. המבחר הרחב מאפשר לכל אישה להתמקד בצרכיה ולהתפתח בכיוונים הרלוונטיים לה.
למן הקמתה ועד היום, מהווה נטע מרכז לפיתוח קריירה, למאות נשים בתחומי עיסוק מגוונים ובשלבים שונים בקריירה. ההכשרות המתקיימות בנטע מסובסדות, על מנת שהמחיר לא יהווה חסם עבור נשים המעוניינות להמשיך להתפתח.

4. קורס לנשים בחברה הערבית – הקורס לנשים בחברה הערבית מתמקד בנושאים של היכרות עם סגנונות קריירה, בניית חזון אישי, חוזקות, חסמים ודרכים אפשריות למימוש החזון ולקידום הקריירה.

5. מדד נטע® לארגונים – מדד מגדרי ייחודי, פרי פיתוחה של העמותה, הבוחן את התרבות הארגונית באמצעות מספר קריטריונים חיוניים למימוש הפוטנציאל המקצועי של העובדים והעובדות בארגון. הארגון מקבל סיכום ובו תמונת המצב בנושאים שנבדקו והמלצות במידה שנמצאו נקודות לשיפור.

6. מחקרים – נטע חוקרת את ההשפעה של עולם העבודה על נשים וגברים. מטרת המחקרים היא להרחיב את האפשרויות המקצועיות של נשים ושל ארגונים בעזרת הידע הנרכש.

נטע – המרכז לפיתוח קריירה יוזם יצירת רשתות חברתיות של נשים, אשר תסייענה זו לזו להתקדם בעבודה ולממש עצמן בתחומים מקצועיים.

נטע – המרכז לפיתוח קריירה שואף לקדם שיח ציבורי בנושא מגדרי בעולם העבודה, באמצעות חקר התהליכים החברתיים המעכבים קידום על בסיס מגדרי, ועידוד מנהלים וארגונים לקדם נשים ולהעסיקן בתפקידים בכירים.

נטע – המרכז לפיתוח קריירה מפעיל מועדון בוגרות המציע הטבות ייחודיות, הרצאות, ייעוצים ומפגשי העשרה.

נטע – המרכז לפיתוח קריירה מלווה נשים בצמתי קבלת החלטות בקריירה וכן בתפקידי ניהול באמצעות ליווי פרטני.


x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.