הרצאות פרונטליות במשרדי נטע - נטע - המרכז לפיתוח קריירה

הרצאות פרונטליות במשרדי נטע

עלות : 80 ש"ח להרצאה, ניתן להירשם להרצאה אחת או מספר הרצאות לפי בחירה

הרצאות פרונטליות במשרדי נטע

החיים זה הכל | אסנת שיר וישינסקי

טרגדיה וצמיחה, סתירה מובנית לכאורה בשתי המילים הללו, אך ישנן נשים שהחיים כפו עליהן טרגדיות איומות ולמרות זאת הן הצליחו לצמוח במקום לקפוא. אחת הנשים הללו היא אסנת שיר וישינסקי, שבלילה אחד בשנת 2004 עולמה המוכר התרסק.
כולנו הכרנו את אסנת שיר וישינסקי הזמרת, השחקנית, האמנית המוכשרת, אך בלילה אחד היא נחרתה בתודעתנו כאם שכולה, כשאיבדה את בנה החייל. לצד האובדן, הבינה אסנת שהחיים ממשיכים והיא עדיין אמא ועדיין יוצרת וכל המכלול הזה צריך להמשיך להתקיים זה לצד זה. אסנת בחרה בחיים באופן המודע ביותר, היא העמיקה ולמדה להכיר את עצמה מחדש.
בהרצאתה היא משרטטת את תחנות חייה - הגשמה, התרסקות, התבוננות, התחברות והתעוררות. בשונה מן הנרטיב המוכר, דווקא הגשמה היא התחנה הראשונה והתעוררות היא האחרונה. טרגדיה וצמיחה.

להרשמה להרצאה
הרצאות פרונטליות במשרדי נטע

לעוף – בניגוד לחוקי הטבע | לילך שם טוב

ביום הולדתה ה-38, חרב עולמה של לילך. שלושת ילדיה האהובים נרצחו והיא נותרה עם שלוש אפשרויות לבחירה - ללכת אליהם, להשתגע או לחיות. לילך בחרה בחיים.
באמצעות תהליך אישי עמוק וסבוך, בליווי אנשי מקצוע, היא מצאה בתוכה את הכוחות לקום ולחיות, לצאת לעצמאות ולהפוך שוב לאמא. בהרצאתה היא מספרת על חייה לפני ואחרי הטרגדיה,
על האלימות הנסתרת שליוותה את חייה, ועל חייה היום - אישה שמטרתה להציל נשים אחרות.
להרשמה להרצאה
הרצאות פרונטליות במשרדי נטע

פרודוקטיביות בדרך של GDT | נועה גורדון

רובנו עורכות רשימות על גבי רשימות של משימות ובסופו של יום מתאכזבות לראות שהרשימה עדיין ארוכה.
זה לא כורח המציאות, אפשר לעשות את זה אחרת - שיטת GTD מתבססת על חמישה צעדים שיהפכו אותך לפרודוקטיבית. את שיטת GTD ייסד דיוויד אלן,
ובארץ מייצגות אותו נועה גורדון ועידית משה. בהרצאה מרתקת נלמד את עיקרי השיטה, נקבל כלים פרקטיים ליישומה ונצא לדרך פרודוקטיבית.

תאריך: 23/2/22 יום ד' בין השעות: 19:00-21:00
להרשמה להרצאה
הרצאות פרונטליות במשרדי נטע

ספרות ארוטית והגשמת חלומות | יהודית ציפורי


אמנות הג'ינגול באקסטרים. לא, זו לא הרצאה על ג'אגלינג אלא על החיים באקסטרים. בוקר אחד קמה מנהלת כספים ומרגישה שהיא בעצם סופרת,
סופרת של ספרי מתח ארוטיים. מנהלת הכספים לא בוחרת בין זה ובין זה אלא משלבת את השניים, יחד עם ניהול בית ומשפחה. הכל מתקיים תחת אותה קורת גג - קריירה כפולה ומרתקת, זוגיות ומשפחה.
יהודית ציפורי, מנהלת הכספים והסופרת, הוציאה עד היום לאור שניים עשר ספרים ועל השילוב המרתק והמסעיר היא מספרת לנו בהרצאה שיש בה הומור, חדות והרבה מאוד עניין.
תאריך: 9/3/22 יום ד' בין השעות 19:00-21:00
להרשמה להרצאה
הרצאות פרונטליות במשרדי נטע

"את ואני" מסע להבאת חיים לעולם | הדס ליבר

משפחה היא מושג מורכב ומשתנה. ההרכב שלה יכול להכיל אנשים עם קשרי דם ובמקרים אחרים אנשים שהקשר ביניהם עמוק ואחר. כך הן הדס וספיר.
בזמן שהדס היתה בהריון עם בתה הבכורה, היא חלתה בסרטן. שורה של אירועים הביאו לכך שאת ההיריון הבא לא יכלה לשאת בגופה וכך נכנסה לחייה ספיר. פונדקאית צעירה ששינתה את חייה.
הדס וספיר מספרות יחד את הסיפור המרגש בשני קולות, סיפור של תקווה, אמונה ומשפחה.

תאריך: 11/5/22 יום ד' בין השעות 19:00-21:00
להרשמה להרצאה
הרצאות פרונטליות במשרדי נטע

הצד שלך, סיפור אהבה | איריס זאנטקרן

בכל מערכת יחסים יש מורכבות, בכל מערכת יחסים נמצאים מספר אנשים, מספר משתתפים, אך בבסיסן של כל מערכות היחסים בחיינו, עומדת מערכת יחסים אחת משמעותית, שבכוחה להשפיע על כל מערכות היחסים שנפגוש - מערכת היחסים עם האני הפנימי שלנו.
אנו צריכות להכיר את עצמנו ולהתייחס למתרחש בתוכנו כמערכת יחסים לכל דבר, מערכת יחסים שיש בה לכאורה צד אחד, אך היא מורכבת משיח שמככבות בו מחשבות סותרות, שיח פנימי סוער, שלפעמים אנו בוחרות להתעלם מקיומו.
בהרצאתה, מלמדת אותנו איריס זאנטקרן להכיר את השיח הפנימי הזה, להבין איך לנהל אותו ולצמוח באמצעותו, לבנות בזכותו את מערכות היחסים הנוספות בחיינו, אלו שבהן אנו חלק מהאירוע, ולצידנו משתתפים נוספים.

להרשמה להרצאה

טופס רישום עבור הרצאות פרונטליות במשרדי נטע

 


  מעוניינת להשתתף:
  x
  סייען נגישות
  הגדלת גופן
  הקטנת גופן
  גופן קריא
  גווני אפור
  גווני מונוכרום
  איפוס צבעים
  הקטנת תצוגה
  הגדלת תצוגה
  איפוס תצוגה

  אתר מונגש

  אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

  סייגי נגישות

  למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

  רכיב נגישות

  באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.