קורסים של נטע - נטע - המרכז לפיתוח קריירה

קורסים של נטע

קורסים של נטע

אסרטיביות

אסרטיביות הוא אחד המושגים הטעונים. מה זה אומר להיות אסרטיבית? אסרטיביות היא לא תכונה מולדת. זוהי מיומנות נרכשת. אחד הדברים המעניינים ביותר לגבי אסרטיביות היא הדינמיות שלה - במצב אחד אנחנו יכולות להתנהל בצורה אסרטיבית ואילו במצב אחר, בסביבה אנושית שונה אנו מוצאות את עצמנו משותקות.
מידע נוסף על קורס אסרטיביות
מיתוג אישי

מיתוג אישי

את המותג! - קורס מיתוג אישי ייעודי לשכירות.עולם התעסוקה החדש מלמד אותנו שעל מנת להיחשף לתחומי עבודה מגוונים ולייצר הזדמנויות וביקוש,  גם נשים שכירות צריכות למתג את כישוריהן בדרכים נכונות ולייצר עניין הן אצל קולגות ומנהלים בתחום בו הן עוסקות והן אצל מעסיקים פוטנציאליים בתחומים נוספים.הקורס "את המותג!" חושף את הנשים ל"מפת דרכים": 4 תחומים שבהם מומלץ לכל שכירה למתג את עצמה, ומלמד כלים מעשיים כיצד נכון לעשות זאת בכל אחד מהתחומים. 
מידע נוסף על קורס מיתוג אישיx
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.