על נטע - נטע - המרכז לפיתוח קריירה

על נטע


חזון העמותה

אנו בנטע, שואפות

  • להוות בית מקצועי ולימודי לנשים בצמתי קבלת החלטות בקריירה, מתחילת הדרך ועד לתפקידי ניהול.
  • לקדם שיח ציבורי בנושא מגדרי בעולם העבודה, באמצעות חקר התהליכים החברתיים המעכבים קידום על בסיס מגדרי, ועידוד מנהלים ומנהלות לקדם נשים ולהעסיקן בתפקידים בכירים.

אנו בנטע שואפות לקדם נשים להצלחה. כל אחת בדרכה!

 

נטע – נשים לטובת עתידן, עמותה הפועלת במגזר הפרטי והציבורי במטרה לסייע לנשים לממש את שאיפותיהן המקצועיות, להתפתח, להתקדם ולהצליח בעולם העבודה.  כמו כן, אנו פועלות לייצר תרבות ניהול המקדמת הוגנות מגדרית.

עמותת נטע הוקמה בשנת 2006 על ידי ד”ר יעל יצחקי מתוך הבנה שבעולם עבודה מגדרי, שבו כל מסלול העבודה מושפע מהיות האדם גבר או אישה, נשים רבות עשויות להיתרם מיעוץ תעסוקתי ומרכישת כלים להתקדמות בעולם העבודה.

פעילותה של נטע מתקיימת במספר ערוצים

  1. ייעוץ פסיכולוגי תעסוקתי - ייעוץ ע”י פסיכולוגיות תעסוקתיות מומחיות הנועד לסייע לנשים להכיר ולממש את הפוטנציאל האישי שלהן בעולם העבודה. תהליך הייעוץ מאפשר היכרות מעמיקהעם מגוון גורמים המרכיבים את הזהות התעסוקתית, כגון: כישורים ויכולות, תחומי עניין ונטיות מקצועיות, מאפיינים אישיים, מגבלות וחסמים, ערכים ושאיפות. התהליך משלב חקירה משותפת של תחומי לימוד ותעסוקה, מסייע ברכישת כלים לקבלת החלטות ומוביל לבניית תכנית פעולה מעשית למימושן.
  2. מרכז פיתוח מקצועי אישי - נטע מקיימת סדנאות, הרצאות וקורסים, הפתוחים לנשים מכל תחומי העיסוק ובכל הארץ. הקורסים והסדנאות בנטע מקנים לנשים ידע, כלים ומיומנויות להצלחה בקריירה. הנושאים המועברים הם: הכוון תעסוקתי, פיתוח קריירה, ניהול משא ומתן, פוליטיקה ארגונית וסגנונות תקשורת, איזון בין קריירה לבין שאר תחומי החיים, הצגה עצמית, אסרטיביות ועוד. המבחר הרחב מאפשר לכל אישה להתמקד בצרכיה ולהתפתח בכיוונים הרלוונטיים לה.
  3. פיתוח והנחיית סדנאות, הרצאות וקורסים לארגונים - נטע עובדת עם ארגונים במגזר העסקי, החברתי והציבורי, במטרה לטפח תרבות ארגונית, המאפשרת לכל העובדים והעובדות לממש את הפוטנציאל המקצועי שלהם ושלהן, תוך התייחסות ייחודית לצרכים המגדריים של העובדים והעובדות בתקופות שונות בחייהם.
  4. פיתוח שותפויות עסקיות חברתיות - עמותת נטע מקדמת שיתופי פעולה עם מגזרי התעסוקה השונים במגוון נושאים.
  5. מחקרים - נטע חוקרת את ההשפעה של עולם העבודה על נשים וגברים. מטרת המחקרים היא להרחיב את האפשרויות המקצועיות של נשים ושל ארגונים בעזרת הידע הנרכש.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצינו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינכם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנא צרו איתנו קשר.

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.