מה בתפקיד? - נטע - המרכז לפיתוח קריירה

ניהול קהילה

גם אתן תוהות לפעמים מה עומד מאחורי הגדרות תפקיד מסוימות? אחד התפקידים הבוערים בשנים האחרונות הוא תפקיד ניהול הקהילה. אחד מהתפקידים האלה, שכל אחד מגדיר קצת אחרת. ואנחנו פה כדי לעשות לכן סדר.
ממה הכל התחיל? מהרשת, כמובן.
קהילות היו תמיד, הן התאגדו סביב תחומי ענין, מקומות עבודה, תחביבים, ספורט- קהילות. בשנים האחרונות, בעוד מרבית פעילות הפנאי עברה לרשתות החברתיות, קמו שם הקהילות ונולד הצורך לרכז אותן.
ארגונים הבינו שקהילה היא מקור שיווקי וטוב יעשו אם יקימו את הקהילות וינהלו אותן סביב המוצר או תחום העניין שלהם. וזה עובד.
אז יש לנו קהילה ויש לנו מטרה ארגונית ועכשיו צריך מישהי שתנהל את הקהילה, תשמור עליה ועל החברים בה, תכוון את התכנים באופן שישרת את מטרות הארגון ותהפוך את קבוצת האנשים לקהילה אמיתית.
תפקיד מנהלת הקהילה הוא למעשה תפקיד ממשפחת השיווק והמדיה הדיגיטלית. מנהלת קהילה היא מנהיגה, משווקת, מובילה, מכוונת. מנהלת קהילה היא “אם הבית” של הקהילה ומשמשת גם כאשת שיווק.
אופן העסקה –
אנו רואות את התפקיד הזה מיושם גם בתפקידי שכירות כחלק אינטגרלי מארגון וגם כפרילנס.
שכר –
טווח השכר רחב במיוחד בתחום הזה ומשתנה בהתאם לגודל הקהילה המנוהלת, לשנות הניסיון של מנהלת הקהילה ולאופן העסקה.
אפשר ללמוד את זה?
כן! אפשר ללמוד את זה, אבל מעבר לכל מה שיספקו הלימודים, מדובר על תפקיד שמצריך גם תבונה, כריזמה וכישורי מנהיגות.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצינו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינכם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנא צרו איתנו קשר.

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.