חיפוש עבודה - נטע - המרכז לפיתוח קריירה


חיפוש עבודה

עולם העבודה משתנה תדיר וכלים לחיפוש עבודה משתנים בהתאם.

אם בעבר די היה בחיפוש מודעות דרושים באתרי דרושים, הרי שהיום חיפוש העבודה הוא פרוייקט מורכב, שיש לגשת אליו מתוך ההבנה הזו ולהכיר את כל האפשרויות בדרך למציאת העבודה.

משרות מעניינות נמצאות בכל מקום ברחבי הרשת וזו רשת עצומה. המשרות "מתחבאות" לעיתים תחת הגדרות אחרות; הן מנוסחות באופנים שונים ומאתגרים והן לא קלות לזיהוי. הן נמצאות גם באתרי הדרושים, אבל גם במקורות רבים אחרים ויחד נפצח את המקום בו נמצאות המשרות בדיוק עבורך.

בפגישה ממוקדת, נעבור יחד על דרכי החיפוש הרלוונטיות לתפקיד המבוקש, נמצא את המסלולים הרלוונטיים ביותר ונבנה תוכנית חיפוש עבודה מסודרת ויעילה - תוכנית עבודה שתקדם אותך לתפקיד הבא. בפגישה תקבלי כלים פרקטיים וייחודיים שילוו אותך לאורך תקופת החיפוש, עד למציאת העבודה.טופס רישום עבור ייעוץ בנושא חיפוש עבודה

 


  x
  סייען נגישות
  הגדלת גופן
  הקטנת גופן
  גופן קריא
  גווני אפור
  גווני מונוכרום
  איפוס צבעים
  הקטנת תצוגה
  הגדלת תצוגה
  איפוס תצוגה

  אתר מונגש

  אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

  סייגי נגישות

  למרות מאמצינו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינכם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנא צרו איתנו קשר.

  רכיב נגישות

  באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.