כתיבת קורות חיים - נטע - המרכז לפיתוח קריירה


כתיבת קורות חיים

אחד החלקים המורכבים ביותר הנדרשים לצורך חיפוש עבודה הוא כתיבת קורות החיים. לכאורה זה מסמך בעל כללים מוגדרים ותבנית ברורה. בפועל, כתיבת קורות החיים מפגישה אותנו עם ההיסטוריה המקצועית, עם טעויות שעשינו, הצלחות גדולות שנפרדנו מהן ועם שאלה גדולה - כיצד ננסח חיים שלמים ועשירים על דף אחד, באופן ממוקד וענייני?

בין אם את בתחילת הדרך או אחרי שנים רבות של עבודה, קורות החיים שלך הם דף מסרים שיווקי. מסמך אחד שמרכז בתוכו את כל המידע שחשוב לדעת לגביך בדרך לתפקיד הבא.

במסמך זה כל מילה היא מהותית וחשובה - מסמך שצריך לדעת כיצד לנסח ובאיזה אופן להגיש אותו. בעבודה משותפת, ננסח יחד את המסמך החשוב הזה, המסמך שייצג אותך מול המעסיקים.

הייעוץ כולל שעה וחצי בשני חלקים: חצי שעה היכרות ושיעורי בית ופגישה נוספת בת שעה. עלות לנועצת – 375₪.טופס רישום עבור ייעוץ בנושא כתיבת קורות חיים

 


  x
  סייען נגישות
  הגדלת גופן
  הקטנת גופן
  גופן קריא
  גווני אפור
  גווני מונוכרום
  איפוס צבעים
  הקטנת תצוגה
  הגדלת תצוגה
  איפוס תצוגה

  אתר מונגש

  אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

  סייגי נגישות

  למרות מאמצינו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינכם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנא צרו איתנו קשר.

  רכיב נגישות

  באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.