קורסים, סדנאות והרצאות לנשים שרוצות להתפתח

נטע > קורסים, סדנאות והרצאות לנשים > ניהול קונפליקטים – מסכסוך לפתרון
English Spanish Arabic

ניהול קונפליקטים – מסכסוך לפתרון

סכסוכים בינאישיים בחיים הפרטיים ובמקום העבודה פוגעים בתפקוד של כל המעורבים, מכניסים שיקולים זרים להחלטות מקצועיות ומעכירים את האווירה הכללית.

ישנן דרכים להתמודד עם סכסוכים אלה ולפתור אותם לשביעות רצון כל המעורבים. לכל אדם ישנן תכונות שונות ודרכים מגוונות ליצירת תקשורת עם אחרים.

התקשורת הופכת למורכבת במיוחד כאשר קיים שוני מהותי בין הגורמים השונים.

הדוגמא הקלאסית לכך היא שיח בין נשים לגברים, אולם כשלים בתקשורת ניתן למצוא במעגלים שונים: במשפחה, בעבודה ובחברה. מטרת הסדנה היא לאפשר למשתתפות לרכוש מגוון כלים המתאימים לפתרון קונפליקטים.

 

עמותת נטע – המרכז לפיתוח קריירה, החברה הכלכלית לפיתוח עמק חפר והיחידה לקידום שוויון מגדרי במרחב הכפרי מזמינים אותך לסדנה “ניהול קונפליקטים”, המבוססת על מחקרים ומקנה כלים יישומיים לפתרון קונפליקטים בעבודה ובתחומי חיים אחרים.

מנחת הסדנה: אביטל ירון, מומחית ללימוד תקשורת בינאישית באמצעות סימולציות, בוגרת הסטודיו לאמנות התיאטרון ע”ש יורם לוינשטיין; בעלת תואר במדעי ההתנהגות של אוניברסיטת אריאל. מלמדת תקשורת בינאישית באמצעות תרגול מצבי אמת כבר למעלה מ-17 שנים בארגונים שונים (ביניהם: בתי חולים, בתי ספר לסיעוד, חברות היי-טק, ארגוני בטחון וכו’). ייחודה של המתודולוגיה בשילוב כלים מעולם התיאטרון עם מודלים מעולם הפסיכולוגיה ויצירת כלי לימודי מרתק, יעיל וחוויתי.

מבנה הסדנה: הסדנה כוללת מפגש קבוצתי אחד, בן 3 שעות ויכלול עד 20 משתתפות.

מועד ומקום: הסדנה תתקיים ביום שלישי ה-12/3/19בין השעות18:30-21:30 ב”מתחם ירוק”, קמפוס רופין, עמק חפר.

עלויות:

160 ש”ח לתושבות עמק חפר. 180 ש”ח לחברות קיבוצים ומושבים מחוץ לעמק חפר. 200 ש”ח לנשים שאינן תושבות עמק חפר.

לפרטים והרשמה התקשרי ל-03-9400444 או כתבי  ל – netta@netta.org.il

שם פרטי (חובה)

שם משפחה (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

הטלפון הנייד שלך: (חובה)

לסילבוס סדנת ניהול קונפליקטים >>>