אסנת וישינסקי - נטע - המרכז לפיתוח קריירה
 
 
 
 
OSNAT

החיים זה הכל | אסנת שיר וישינסקי

טרגדיה וצמיחה, סתירה מובנית לכאורה בשתי המילים הללו, אך ישנן נשים שהחיים כפו עליהן טרגדיות איומות ולמרות זאת הן הצליחו לצמוח במקום לקפוא. אחת הנשים הללו היא אסנת שיר וישינסקי, שבלילה אחד בשנת 2004 עולמה המוכר התרסק.
כולנו הכרנו את אסנת שיר וישינסקי הזמרת, השחקנית, האמנית המוכשרת, אך בלילה אחד היא נחרתה בתודעתנו כאם שכולה, כשאיבדה את בנה החייל. לצד האובדן, הבינה אסנת שהחיים ממשיכים והיא עדיין אמא ועדיין יוצרת וכל המכלול הזה צריך להמשיך להתקיים זה לצד זה. אסנת בחרה בחיים באופן המודע ביותר, היא העמיקה ולמדה להכיר את עצמה מחדש.
בהרצאתה היא משרטטת את תחנות חייה - הגשמה, התרסקות, התבוננות, התחברות והתעוררות. בשונה מן הנרטיב המוכר, דווקא הגשמה היא התחנה הראשונה והתעוררות היא האחרונה. טרגדיה וצמיחה.

להרשמה להרצאה
"ברצוננו להודות לך על המפגש המרגש "החיים זה הכול" שבו הופעת בפני כלל עובדי המרכז הרפואי בני ציון. עברו מספר ימים אחרי המופע, ההתרגשות חלפה אך ההדים החמים של עובדי בית החולים עדיין נשמעים רבות. כולנו התרגשנו, צחקנו, נפעמנו והשכלנו במהלך המפגש, פשוט נכנסת לליבנו."
דליה ביאר ומירב פרנציס עו"סיות תחום שוויון מגדרי המחלקה לעבודה סוציאלית
"בהרצאה אסנת מספרת את סיפור חייה, הכולל הגשמת חלומות, משבר אישי בשל אבדן בנה ודרך התמודדות אישית שהובילה אותה לבחור בחיים מלאי משמעות. בהרצאה היא מובילה את הצופים להכרה שיש ביכולתנו לשנות את דרך המחשבה ואת הבחירות שלנו. ההרצאה כולה מלווה בשירים, בדיחות, חיקויים, נוסטלגיה. הסיפור עצמו הוא סיפור של תהליך התמודדות עוצמתי ביותר שמסופר בצורה נעימה וחווייתית שאיפשר לכל המשתתפים להתחבר. מומלץ מאוד."
אורטל הרצוג מנהלת תחום הדרכה הממונה על שיויון מגדרי ויועצת המנכ״ל לקידום נשים
 

להרשמה להרצאה


03-940-0444

ההרצאה תתקיים במשרדי נטע

• נטע - המרכז לפיתוח קריירה • רחוב לח"י 28א', בני-ברק •

טופס רישום עבור ההרצאה

  x
  סייען נגישות
  הגדלת גופן
  הקטנת גופן
  גופן קריא
  גווני אפור
  גווני מונוכרום
  איפוס צבעים
  הקטנת תצוגה
  הגדלת תצוגה
  איפוס תצוגה

  אתר מונגש

  אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

  סייגי נגישות

  למרות מאמצינו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינכם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנא צרו איתנו קשר.

  רכיב נגישות

  באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.