קורסים וסדנאות לנשים - נטע - המרכז לפיתוח קריירה

קורסים וסדנאות לנשים


Group 22

לדייק את עצמי בקריירה 13.10.2023

לפי מומחים לעולם העבודה, המקום בו תשוקה וכישורים נפגשים, הוא המקום הנכון בקריירה. אם תעשי את מה שאת אוהבת לעשות ואת מה שאת טובה בו, כנראה שתדעי שהגעת לשם. הקורס שלנו בנטע יוביל אותך צעד-צעד למצוא את הנקודה המדויקת הזאת עבורך. הקורס מיועד לכל אישה המרגישה שהיא לא נמצאת במקום המדויק לה, ומאמינה שזו לא גזירת גורל. בקורס תעברי תהליך מעמיק של בחינת הזהות התעסוקתית שלך. התהליך יאפשר לך להבין מהם הכישורים והתשוקות שלך, מה הנטיות התעסוקתיות שלך, מה הצרכים הרגשיים שלך מהקריירה וגם מה החסמים.
מעוניינת בפרטים נוספים

Miri

גם שכירה וגם עצמאית (עמק חפר) 14.11.2023

תושבות עמק חפר! תמיד חלמת לפתוח עסק משלך, אבל אין לך שום כוונה לעזוב את העבודה הנוחה והיציבה שלך? הקורס הזה בשבילך! נטע – המרכז לפיתוח קריירה בשיתוף היועצת לקידום מעמד האישה, מועצת נשים וכלכלית עמק חפר מזמינות אתכן, תושבות עמק חפר, לקורס הדגל של נטע: “גם שכירה וגם עצמאית”. הקורס מיועד לנשים שכירות שלא רוצות לעזוב את העבודה אבל מעוניינות לייצר עוד הכנסות מתחביב, כישרון או תשוקה!
מעוניינת בפרטים נוספים
x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצינו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינכם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנא צרו איתנו קשר.

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.